Nodarbību cikli

Cilvēka pašsajūtu un veselības stāvokli nosaka ne tikai rūpes par sevi, bet arī sakārtota darba vide un atbalsts no apkārtējiem. Tieši tāpēc piedāvājam iedvesmojošu veselīga uztura nodarbību ciklu, kas kopīgi izvirzītos mērķus ļaus sasniegt vieglāk un aizraujošāk.

Organizējam desmit teorētiskās un praktiskās izbraukuma nodarbības darba kolektīvam vai domubiedru grupai abpusēji visērtākajā vietā, piemēram, birojā, lai kopīgi izzinātu prātīga uztura noslēpumus. Diskutējam par tādām tēmām kā veselīga dzīvesveida pamati, veselīga uztura pamatprincipi, ieteicamās uzturvielas, svara korekcija. Kopīgi izvērtējam pašreizējos un veidojam jaunus uztura ieradumus, plānojam ēdienkarti pēc ideāla maltītes šķīvja principa, kā arī runājam par produktu sastāvu, tā marķējumu, ikdienas uzturā ieteicamajiem un izslēdzamajiem produktiem. Tēmas var tikt pielāgotas individuālām vēlmēm.

Nosakām un analizējam ķermeņa uzbūves parametrus – svaru, augumu, kopējo tauku, muskuļu masas procentu, ķermeņa masas indeksu, vidukļa apkārtmēru un nepieciešamo diennaktī uzņemamo uzturvielu un kaloriju daudzumu. Izzinām veselīgas gatavošanas alternatīvas, kopīgi gatavojam maltītes un degustējam tās. Atbildam uz visiem ar uzturu saistītiem jautājumiem, atbalstām un iedrošinām pārmaiņām!